TWORZYWA SZTUCZNE

WSZECHSTRONNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ

Wysokie ceny materiałów pierwotnych zmusiły branżę chemiczną do wprowadzenia nowych rozwiązań w postaci specjalistycznych compoundów, produkowanych na życzenie klienta, jak również wysokogatunkowych regranulatów i przemiałów, które poza troską o środowisko, gwarantują korzyści ekonomiczne. Nasze wysokiej jakości surowce, pochodzące w większości z rynku wtórnego, są w stanie podnieść jakość Państwa gotowego produktu przy równoczesnym zachowaniu wydajności procesu produkcyjnego.

Kładziemy duży nacisk na jak najlepszą obsługę naszych klientów, dlatego oferujemy szeroki asortyment materiałów zarówno do zastosowań najbardziej wymagających, jak i tych, w których duże znaczenie mają koszty:

WSPARCIE TECHNICZNE

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz własne laboratorium, a nasi technolodzy współpracują z Politechniką Wrocławską. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom fachowy serwis techniczny.

JAKOŚĆ

Wszystkie dostarczane przez nas materiały poddawane są wnikliwej kontroli, dzięki czemu zaopatrujemy naszych klientów w tworzywa najwyższej jakości. Aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie w roku 2003 wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO12/2002. Aktualnie posiadamy certyfikat ISO9001:2015 wydany przez DEKRA Certification Poland.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi nasze przedsiębiorstwo od 2006 roku jest także wyróżniane w rankingach dziennika “Puls Biznesu” oraz międzynarodowej wywiadowni gospodarczej Coface Intercredit Poland i należy do elitarnego Klubu Gazel Biznesu, zrzeszającego wiarygodne i rzetelne firmy. W roku 2008 firma D&B (Dunand Bradstreet) nagrodziła nas certyfikatem „Przejrzysta firma”, który jest wyrazem uczciwości finansowej. W tym samym roku otrzymaliśmy także od Wrocławskiej Izby Gospodarczej certyfikat Biała Lista, potwierdzający terminowe regulowanie należności.

SOLIDNY PARTNER

Naszym klientom zapewniamy dostawy materiałów o powtarzalnej, sprawdzonej jakości. Jesteśmy zainteresowani długotrwałą współpracą opartą na wspólnym znajdowaniu coraz lepszych rozwiązań. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży tworzyw sztucznych oraz konkurencyjne ceny pozwalają nam realizować zarówno standardowe zamówienia jak również nietypowe zlecenia zgodnie z potrzebami Klienta, przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy i do współpracy!

Tworzywa sztuczne