Tworzywa Sztuczne

Wszechstronność i elastyczność.

Wysokie ceny materiałów pierwotnych zmusiły branżę chemiczną do wprowadzenia nowych rozwiązań w postaci specjalistycznych compoundów, produkowanych na życzenie klienta, jak również wysokogatunkowych regranulatów i przemiałów, które poza troską o środowisko, gwarantują korzyści ekonomiczne. Nasze wysokiej jakości surowce, pochodzące w większości z rynku wtórnego, są w stanie podnieść jakość Państwa gotowego produktu przy równoczesnym zachowaniu wydajności procesu produkcyjnego.

Kładziemy duży nacisk na jak najlepszą obsługę naszych klientów, dlatego oferujemy szeroki asortyment materiałów zarówno do zastosowań najbardziej wymagających, jak i tych, w których duże znaczenie mają koszty:

• Compoundy tworzyw konstrukcyjnych do wszelkich zastosowań.

Oferujemy między innymi: PA6, PA 6.6, PC, PC/ABS, ABS, POM,PBT, itd.

Tworzywa te dostarczamy w dowolnym kolorze i modyfikowane pod konkretne zastosowanie: wypełnione włóknem szklanym, talkiem, kredą, UV stabilizowane, uniepalnione we wszystkich klasach, ze zwiększoną udarnością itd.

• Elastomery termoplastyczne SBS oraz SEBS do wszelkich zastosowań.

• Tworzywa jakości przemysłowej oraz tak zwane off grady, mogące w wielu przypadkach zastąpić tworzywa pierwszej jakości przy znacznie korzystniejszej cenie.

Do wszystkich materiałów dostarczamy karty techniczne oraz gwarantujemy stałą i sprawdzoną jakość.

• Tworzywa z recyklingu, które poza troską o środowisko naturalne, dają także znaczne korzyści ekonomiczne wszędzie tam, gdzie ich zastosowanie jest technicznie możliwe.

W tym zakresie oferujemy przemiały, aglomeraty oraz regranulaty większości tworzyw termoplastycznych.

Oferujemy także wsparcie dla firm recyklingowych w sprzedaży ich materiałów na rynkach międzynarodowych.

WSPARCIE TECHNICZNE

Oferujemy także wsparcie dla firm recyklingowych w sprzedaży ich materiałów na rynkach międzynarodowych. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom fachowy serwis techniczny.

JAKOŚĆ

Wszystkie dostarczane przez nas materiały poddawane są wnikliwej kontroli, dzięki czemu zaopatrujemy naszych klientów w tworzywa najwyższej jakości. Aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie w roku 2003 wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001. Dzięki dynamicznemu rozwojowi nasze przedsiębiorstwo od 2006 roku jest także wyróżniane w rankingach dziennika “Puls Biznesu” oraz międzynarodowej wywiadowni gospodarczej Coface Intercredit Poland i należy do elitarnego Klubu Gazel Biznesu, zrzeszającego wiarygodne i rzetelne firmy. W roku 2008 firma D&B (Dunand Bradstreet) nagrodziła nas certyfikatem „Przejrzysta firma”, który jest wyrazem uczciwości finansowej. W tym samym roku otrzymaliśmy także od Wrocławskiej Izby Gospodarczej certyfikat Biała Lista, potwierdzający terminowe regulowanie należności.

SOLIDNY PARTNER

Naszym klientom zapewniamy dostawy materiałów o powtarzalnej, sprawdzonej jakości. Jesteśmy zainteresowani długotrwałą współpracą opartą na wspólnym znajdowaniu coraz lepszych rozwiązań. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży tworzyw sztucznych oraz konkurencyjne ceny pozwalają nam realizować zarówno standardowe zamówienia jak również nietypowe zlecenia zgodnie z potrzebami Klienta, przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy i do współpracy!