Szanowni Państwo

Firma MOBI Sp. z o.o. powstała w 1991 roku i od ponad 20 lat aktywnie działa w branży przemysłowej na rynku krajowym i międzynarodowym, oferując wyroby hutnicze oraz tworzywa sztuczne.

Nasz zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w globalnych kontaktach handlowych od lat wprowadza i wspiera polskie przedsiębiorstwa na rynkach międzynarodowych, a także umożliwia zagranicznym firmom współpracę z partnerami z Polski. Nasza działalność handlowa oparta jest w wielu przypadkach na zasadzie wyłącznego przedstawicielstwa danego producenta. Jesteśmy solidnym, kompetentnym i otwartym na współpracę dostawcą, gwarantującym profesjonalną realizację dostaw wysokiej jakości materiałów wraz z wymaganymi atestami i certyfikatami. Posiadamy własne hale magazynowe oraz flotę samochodów dostawczych.

Dostarczane przez nas surowce to: stale do obróbki skrawaniem, stale nierdzewne, stale kwaso- i żaroodporne, metale nieżelazne oraz tworzywa konstrukcyjne i elastomery termoplastyczne. W ofercie posiadamy również tworzywa z recyklingu w formie compoundów, regranulatów i przemiałów. Oprócz działalności dystrybucyjnej zajmujemy się również produkcją detali technicznych z metali i tworzyw sztucznych. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży stali, metali i tworzyw sztucznych oraz konkurencyjne ceny pozwalają nam realizować zarówno standardowe zamówienia jak również nietypowe zlecenia zgodnie z potrzebami Klienta, przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Jesteśmy docenianym dostawcą wielu europejskich firm. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy i do współpracy!

Zarząd MOBI Sp. z o.o.

Ogólne warunki sprzedaży i dostaw
Oferty pracy
Certyfikat ISO
Certyfikat Przejrzysta Firma
Gazele Biznesu - Puls Biznesu
Certyfikat Biała Lista